Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Aktualnie online
» Gości online: 1

» Użytkowników online: 0

» Łącznie użytkowników: 22
» Najnowszy użytkownik: sulek13
Dzis na stronie

Wszystkich:0
Losowa fotografia
Polecamy

chwalowice.pl

chwalowice.pl

<

Bluza Team'owa

Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ostatnio na forum
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

27-03-2016 00:06
Jeszcze nie, czekamy na pogodę Szeroki uśmiech

26-03-2016 11:21
czesc chlopaki Uśmiech sa peirwsze ryby w tym roku?

03-03-2016 18:04
Witam .
Odwiedziny gości
Dziś:18
Wczoraj:18
W tym tygodniu:105
W tym miesiącu:545
W tym roku:4,198
Wszystkich:183,536
Zobacz temat
Team Big Carp » Team Big Carp » Łowiska
 Drukuj temat
Łowisko Zastawie
Kriss
Witam serdecznie. Jak widać jestem tutaj nowy i chciał bym się przywitać. Nazywam się Krzysztof i reprezentuję Koleżeński Klub Karpiowy NO Kill z Zabrza. Ale do rzeczy. Jak się dowiedziałem z waszej strony dość często odwiedzacie tytułowe łowisko.Mam prośbę do szanownych kolegów o kilka porad i informacji które stanowiska są uważane za najlepsze lub jedne z lepszych,które z przynęt wam się sprawdziły najlepiej,no i oczywiście w jakich partiach wody według was rybki najchętniej współpracują.Oraz wszystkie ogólne informacje o samym łowisku,jakie zaplecze sanitarne itp.Serdecznie pozdrawiam
Kapry są OK

Web
lukasz
Witam ciebie co do łowiska to odwiedziliśmy je tylko raz i z braku czasu nie możemy się wybrać na nie ponownie. Łowisko jest bardzo ciekawe i jeżeli miśki tylko żerują jest naprawdę co robić .Co do stanowisk ja wraz z chłopakami z teamu obławiałem 7 i 8. Natomiast koledzy ze śląska 9 i 10 i te stanowiska przyniosły największe rybki.Ostatnio na stanowisku nr 12 kolega z KKM złowił 29 szt w 5 dni o łącznej wadze ponad 240 kg dodam jeszcze ze to najpłytsza część zbiornika. Stanowisko nr 4 tez jest dość ciekawe i tez tam padały ładne sztuki. łowisko jest dość głębokie ok 5 m, ale głównie wszyscy obławiają drugi brzeg. Co do przynęt słodkie czy śmierdziuchy powiem tak łowiliśmy na łamańce ale najlepiej sprawdziła się nam SK30+truskawka koledzy ze śląska natomiast tylko na słodkie i najlepiej sprawdziła sie im truskawka.
Pozdrawiam Team Big Carp

Kriss
Witam ponownie.Bardzo dziękuję za szybką odpowiedź i mam nadzieje cenne rady. A jak wygląda sprawa zaplecza łowiska.Chodzi mi o natryski,wc,miejsce na namiot i autko. Strona łowiska jest nie dostępna a takich informacji nigdzie nie ma.Pozdrawiam
Kapry są OK

Web
lukasz
Witam co do zaplecza to jest wc miejsce na autko także tylko miejsca na namiot troszke mało stanowiska są bardzo wąskie. U właściciela można zjeść smaczny obiadek i napić sie dobrego piwka .
Edytowane przez Mateo dnia 02-08-2012 22:52
Pozdrawiam Team Big Carp

Kriss
Bardzo dziękuję za wszystkie informacje. Jak pojedziemy z chłopakami i coś ciekawego połapiemy Uśmiech to dam znać.Pozdrawiam
Kapry są OK

Web
Przejdź do forum: